Україна понад усе

Російська ракета пролетіла критично низько над Південноукраїнською АЕС – Енергоатом про поточну ситуацію

У Енергоатомі повідомили важливу новину. Вранці 5 червня російська крилата ракета, схожа на ракету типу “Калібр”, пролетіла критично низько над Південноукраїнською АЕС. Енергетики зауважили, які наслідки це може мати для енергетики та розповіли про поточний стан енергоблоків

“Сьогодні, 5 червня 2022 року, росія вчинила черговий акт ядерного троризму – о 5.30 ранку російська крилата ракета, схожа на ракету типу “Калібр”, пролетіла критично низько над Південноукраїнською АЕС. Ймовірно, цю ракету було випущено у бік Києва, де сьогодні вранці прогриміли в.бухи”, – йдеться у повідомленні.

“Енергоатом” нагадує, що Росія продовжує створювати загрози ядерній безпеці українських АЕС та загрожує всьому світу.

“Вони досі не розуміють, що навіть найменший уламок ракети, який може потрапити до енергоблоку, може викликати ядерну к.тастрофу і витік радіац.ї”, – кажуть енергетики.

На АЕС додали, що на 8.00 5 червня 2022 року енергоблоки працюють у штатному режимі.

“Зауважень до роботи обладнання та персоналу, що його експлуатує, немає. Радіаційне тло на промисловому майданчику знаходиться на рівні природних фонових значень, які були замірені до пуску АЕС. Станом на 5 червня він становить 0,12 мкЗв/год”, – йдеться у повідомленні.

Вам також має сподобатись...