Україна понад усе

Російський журналіст Невзоров отримав українське громадянство: як так вийшло

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що є документ МЗС України із запитом на перевірки Невзорова та його дружини, у тому числі й за базою Інтерполу, для процедури набуття українського громадянства. А потім Невзоров написав, що зробив правильний вибір, перейшовши на бік України.

Російський журналіст Олександр Невзоров у своєму Telegram каналі написав, що він думає про Україну та подякував за отримане українське громадянство.

«Все дуже просто. Що таке в.йна в Україні? Це злочин. Є злочинець і жертва злочину. (…) Злочинець-Росія. Жертва-Україна», – написав Невзоров.

Він також вважає, що неможливо заперечити чи спростувати, це факт.

«Ну, а далі кожен робить свій вибір: допомагати злочинцю чи рятувати його жертву. Якби кожен із 140 мільйонів росіян затулив би собою поставлену до стінки Україну, то не було б ні Бучі, ні Маріуполя, не було б сотні тисяч трпів і тих мільйонів смртей, у які ще обійдеться витівка диктатора. Так, стати поряд з тим, кого рзстрілюють, не завжди комфортно. Ймовірно, простіше стати в ряд розстрільників. Кожен сам робить власний вибір. Важливо розуміти, що третього варіанта немає. Я встаю на бік жертви», – прокоментував журналіст.

Невзоров також подякував, що Україна прийняла його до країни як свого громадянина.

«І я біса вдячний тим змученим, зневіреним, закривавленим людям України, що дозволили мені зайняти серед них місце», – резюмував він.

Вам також має сподобатись...