Україна понад усе

Росії не вистачає безпілотників – Розвідка Британії

Британські розвідувальники зазначають, що через санкції в росіян закінчуються безпілотники, які спрямовані на розвідувальні роботи, що є ключовим. Прогнозується, що найближчим часом вони зовсім закінчяться.

Британська розвідка констатувала, що Росія має проблеми через брак безпілотників у зв’язку з санкціями та їх збивання українськими силами.

Про це йдеться у щоденному огляді від британської розвідки, який публікує Міністерство оборони Британії.

Безпілотні літальні апарати (БПЛА) відіграли ключову роль для обох сторін, хоча вони постраждали від високих показників виснаження, наголошується у звіті.

БПЛА виявились уразливими як для збивання, так і для електронних перешкод.

У Росії звільнили низку високопоставлених командирів за провали в Україні, наголошують в британській розвідці.

Росія спробувала реалізувати в Україні концепцію розвідувального удру, яку вона доопрацювала у Сирії. Відповідно до концепції, розвідувальні БПЛА використовуються для визначення цілей, які мають бути уражені літаками чи артилерією.

Проте, констатують у британській розвідці, Росія, ймовірно, відчуває нестачу відповідних розвідувальних БПЛА для виконання цього завдання, що посилюється обмеженнями її внутрішніх виробничих потужностей внаслідок санкцій.

Якщо Росія продовжить втрачати безпілотники нинішніми темпами, можливості розвідки та спостереження російських сил будуть ще більш погіршуватися” йдеться у повідомлення.

Вам також має сподобатись...