Україна понад усе

Серед евакуйованих з Азовсталі 6-місячний Святослав

Хлопці з Азовсталі показали декілька кадрів з вчорашньої евакуації. Від таких історій просто сльози на очах, маленький 6 місячний Святослав простягнув свою маленьку ручку українському захиснику та пожав її. Бережи Боже всіх діток, яким довелося пройти через все це! Молимося за добробут всіх українців, які тільки чекають на евакуацію.

Вчора відбулася важлива подія, мирних жителів, які перебували в Азовсталі, почали евакуювати. Скільки всього люди там пережили ми ще дізнаємося, проте варто зазначити, справжній український дух, завдяки такій незламності, люди й дочекалися цієї евакуації.

Ті перші люди, що їхали в автобусі вже почали ділитися враженнями, коли вони не могли покинути територію заводу. Кажуть, що звісно було страшно, але навіть не за себе, а за маленький дітей.

Також було страшно, коли почала закінчуватися їжа. Тому що в тих умовах не було де взяти їжі. А автобусі загалом було чимало дітей.

Ось наприклад шестимісячний Святослав, завдяки тому, що його мати тримається відносно спокійно, маленький хлопчик також більш менш спокійний. Два місяці в таких умовах це дуже страшно, сподіваємося, що тепер у маленького Свята та інших врятованих людей буде все спокійно та добре.

Вам також має сподобатись...