Серед тіл було знайдено старосту села Мотижин. Ольга Сухенко та її чоловік, а також син Олександр стали жертвами наслідків “руського миру”. Їх знайшли в каналізаційному зливі

Від лап цих нелюдів не порятується ніхто. Тому думайте, на чиєму боці бути і кого підтримувати.

Відтак, ні депутати, ні їх родичі, ні футболісти чи багатії не сховалися і також стали жертвами окупантів. Вони безжально вбили відомого футболіста, маму та батька знайшли поруч бездиханними.

Після того, як окупанти звільнили місто Бугу, Ірпінь та околиці, почалася зачистка на виявлення предметів, вибухівки, тіл, рятувальники сподіваються знайти живих та допомоги тим, хто знаходився в страху всі ці кілька тижнів.

Після процедури очищення міста від рагистів та наслідків їхнього вторгнення було щонайменш багато тіл наших людей, ми співчуваємо кожному родичу, хто переживає зараз таке горе.

Серед тіл було знайдено старосту села Мотижин. Ольга Сухенко та її чоловік, а також син Олександр стали жертвами наслідків “руського миру”. Їх знайшли в каналізаційному зливі.

Олександр виступав за ФК Кудрівка (Ірпінь) та до останнього залишався з батьками у рідному селі.

До цього Олександр грав за Чайку із Петропавлівської Борщагівки. Сім’я Сухенко допомагала всім нужденним, розвозила ліки та їжу.

You cannot copy content of this page