Україна понад усе

Сергій з Херсону проміняв Багами на захист України

Це незвичайна історія звичайного українця. Вони про мужність та про силу українського народу. Дивлячись на таких захисників додається ще більше впевненності та надії в наше світле та мирне майбутнє.

До в.йни Сергій деякий час керував рестораном на Багамських островах, а в Україні викладав мови, зокрема англійську та французьку мову, ще літературу. Зараз він розпочав службу в Національній гвардії України.

Сергій вважає, що справжній чоловік не може вчинити інакше, аніж почати захищати рідну Батьківщину – Україну.

Сергій попросив не показувати його обличчя, адже в тимчасвоокупованому Херсоні його близьким та родичам може загрожувати небезпека. У перші дні в.йни він свою сім’ю вивіз у безпечне місце, але все ж частина родичів та друзів залишилася там, в Херсоні.

Сергій також поділився, що до цього ніколи не мав військового досвіду, тому йому доводиться вчитися цій справі від самого початку. Проте каже, що він швидко вчиться.

«Для мене це новий досвід, але я ніколи не ховався від труднощів і випробувань. Я впевнений, що Україна переможе і ми обов’язково повернемо всі тимчасовоокуповані міста, у тому числі мій рідний Херсон. Я готовий прикласти для цього усі зусилля», – прокоментував він.

Фото: Національна гвардія України

Вам також має сподобатись...