“Сільпо” домовилося про постачання 200 тонн солі в Україну

Не панікувати, сіль буде вже в перший місяць літа! Через те, що Артемсіль перестав функціонувати українці зіткнулися ще з одною проблемою, проте підприємці пообіцяли, що зовсім скоро питання буде вирішено.

Мережа супермаркетів “Сільпо”, що входить до Fozzy Group, домовилася про постачання солі з виробниками в Україні та за кордоном.

“Нам, як і всім українцям, болить через те, що підприємство “Артемсоль” зараз призупинило роботу через б#йові дії на Донеччині. (…) Ми домовилися про постачання солі з виробниками в Україні та за кордоном. У квітні ми почали співпрацювати з одним із найстаріших підприємств у Європі – Дрогобицькою солеварнею у Львівській області. У травні ми знайшли нових постачальників у Польщі, Румунії та Туреччині”, – розповіли у компанії.

У Fozzy Group додали, що перші партії Куявської солі з Польщі вже надійшли до України. За словами компанії, сіль з Румунії та Туреччини надійде на початку та середині червня. Окрім цього, “Сільпо” продовжує постачати сіль ТМ Sosalt з Італії.

You cannot copy content of this page