Склади, що горять під Києвом можуть спричинити екологічну катастрофу. Пів сотні тонн знищених запасів

Склади, що горять під Києвом можуть спричинити екологічну катастрофу. Пів сотні тонн знищених запасів продуктів та ангар площею 60 тисяч квадратних метрів ледь не зрівняли з землею.

Наразі там тільки купа металу та обгорілих залишків. Тим не менш, біда в тому, що це був склад довготривалого зберігання продуктів.

І після російського нападу пройшло біля 2 тижнів. Невеликі пожежі там виникають знову і знову, внаслідок газу, який виробляється під час пвування продуктів.

Сморід від знищеного вогнем рибного цеху і гниючих продуктів відчутний усюди довкола.

Сюди росіяни поцілили двічі. 52 тисячі тонн продукції вигоріло вщент за допомогою “смерча”, який випустили на приміщення.

Вся територія була замінована, перед тим, як почати розбирати ці величезні залишки готового товару проходило розмінування, воно далося надто важко, всі склади були практично вкриті вибухівкою.

Викопується великий котлован, робляться слої, потім вапно і спецрозчин, щоб продукти харчування швидше перероблялися, більше метра – півтора, потім іде земля, насип, щоб не було ні запаху ні інших речей», – каже голова Броварів Ігор Сапожко.

You cannot copy content of this page