Сміливець зі Закарпаття без двох ніг, на протезах, пішов на фронт бити ворога

Нашу країну неможливо перемогти, поки її захищають такі відчайдушні люди. Українець із Закарпаття пішов боронити кордони України на протезах, бо в нього немає обидві ноги. Пишаємося разом такими відчайдухами! Наш народ незламний настільки, що окупантам не злякати нас нічим. Перемога за нами!!! Слава Україні! Героям Слава!

У Генеральному штабі ВСУ розповіли про неймовірну людину, це Василь Штефко із с. Кушниця на Закарпатті.

55-річний чоловік без двох ніг пішов на фронт бити ворога!

Василь Штефко із Кушниці прийшов у 128-му бригаду, щоб бити окупантів, які самі перетворилися на загарбників, руйнують нашу інфраструктуру, вбивають мирних людей і поводяться гірше нацистів.

У 2004 році на заробітках у Росії Штефко втратив обидві ноги і на протезах повернувся додому, в рідну Кушницю. А коли Росія вторглася в Україну, просто не зміг сидіти дома, розповідає він.

«Я не спав дві доби, коли побачив, що відбувається, – каже Василь. – Просто не зміг сидіти дома, зібрав речі й пішов у військкомат. Зізнаюся зараз перед командуванням, що збрехав там, – сказав, що в мене тільки один протез. І попросився в 128-му бригаду. Свого часу я служив у армії, вмію стріляти, непогано воджу машину. Люди, котрі не бачать протезів, навіть не здогадуються, що в мене немає ніг. Тут я за званням сержант, а за посадою – водій, служу в роті вогневої підтримки.  Мій батько так само «незаконно» потрапив на фронт у Другу світову. Йому було 15 років, але він сказав, що має 18, і пішов воювати. Дома мене чекає дружина й 11-річна донька. Вони переживають, але й пишаються, що я захищаю країну…», – розповів відчайдушний українець.

У Генштабі також додали, шо по-перше, для тих хлопців, що сидять у тилу й вигадують причини, щоб залишатися там і далі (вони «забули», що захист країни – це не бажання чи право, а закріплений у Конституції обов’язок громадянина).

І, по-друге, для російських окупантів. Україну, в якій йдуть захищати такі люди, перемогти неможливо.

У ЗСУ кажуть, що прийде час, і Василь Штефко своїми протезами розтопче двоголову курку на російському гербі!

You cannot copy content of this page