Смішні історії

Спала весь час зі мною на ліжку. Якось я так втомилася і заснула просто на дивані. Прокинулася я від якогось шуму…

Якось в моєму житті сталася дуже смішна історія. Я жінка не з лякливих, але в той момент серце в п’яти пішло і я, напевно, ще й посивіла. Зараз, згадуючи ту історію, мені смішно, але в той момент геть було не до веселощів.

Моя донька зі своєю родиною поїхали на відпочинок за кордон. В них вдома залишилася кішка. Щоб тваринка не сумувала, я вирішила тимчасово пожити в їхньому будинку. Пухнаста буде мати людину під лапою, я приглядатиму за будинком ще й підготую його до повернення рідних та щось їм приготую.

Дочка дуже радо сприйняла мою пропозицію. Мій чоловік теж був радий кілька тижнів пожити одному, бо за стільки років, якщо чесно, ми трохи приїлися один одному. То ж наче всі були щасливі й всі погодилися з моєю пропозицією.

В призначений день я приїхала, прибрала в будинку після зборів мої рідних, наготувала собі їжі. Кицька весь час від мене не відходили. Донька залишила мені список того, що вони купляють для неї, та гроші, але тваринка в добрячу копійчину обходилася.

Наступного дня я купила корму для пухнастика та ще й всяких смаколиків та іграшок. Чогось думала, що треба якось кицю розрадити. Принесла це все додому і хвостата наче була рада новим м’ячикам та всякому такому. Так і проходили наші дні – я прибирала, готувала, дивилася телевізор та кицьку розважала.

Вона ж, у свою чергу, від мене не відходила ні в день, ні в ночі. Спала весь час зі мною на ліжку. Якось я так втомилася і заснула просто на дивані. Прокинулася я від якогось шуму. Вирішила, що то кицька з чимось грається, тому вирішила не вставати.

Тільки я задрімала як почула знову якийсь шум, а потім хтось засміявся. В мене ледь серце не стало з переляку. Лежала на дивані й перебила в голові всі можливі варіанти, що це могло бути. Може хтось заліз в будинок? Чи може мої повернулися раніше? Хоча тоді б мене розбудили.

Аж раптом я почула музику та пісеньку і тут я згадала про іграшку, яку подарувала онучці. Вона так співала та різні звуки видавала, якщо тиснути на кнопку. Пішла я на звук і побачила, що дійсно, то була та іграшка. Кицька її дістала і тисла лапою на кнопку.

Бідолашна напевно не знайшла мене на ліжку, засумувала та пішла у дитячу кімнату гратися. З тієї ночі я спала лише у спальні, а пухнаста зі мною. Коли мох туристи повернулися, то я розповіла цю історію. Всі посміялися, а я досі згадую ту ніч, як одну з найстрашніших.

Вам також має сподобатись...