Україна понад усе

Тендітна фельдшерка разом з батьком евакуювала «швидкі» з міста по якому невпинно гатили вороги

Справжні герої й серед наших медиків. Світлана сама за кермом одної швидкої, в іншу посадила батька, вдвох доставили автівки в безпечне місце.

На Луганщині велика проблема з транспортом, тому ці автівки справді на вагу золота! Дякуємо за мужність, яку проявила тендітна жінка! Наш український народ справді незламний!

Фельдшерка Гірської громади разом з батьком евакуювала «швидкі». Під постійними ворожими обстрілами щодня знаходиться Гірська громада, зокрема територія шахти «Карбоніт», де розташована Карбонітська підстанція Екстреної медичної допомоги.

Більшість працівників підстанції виїхали. Не одноразово були спроби вивезти два автомобілі швидкої допомоги, проте через невпинне гатіння щоразу зривалися. Напередодні нового потужного прильоту, фельшерці Світалні таки вдалося.

Сама за кермом в одній, в іншу посадила батька, вдвох доставили автівки в безпечне місце. Зараз ми маємо постійну проблему з транспортом. Кожен автомобіль на вагу золота. Тож трохи підремонтуємо і в стрій! Вдячність нашим людям!

Вам також має сподобатись...