Тепер “Москва” офіційно належить Україні. За всіма нормами міжнародних законів судно тепер переходить у власність тієї країни, на території якої воно затонуло

Тепер “Москва” офіційно належить Україні. За всіма нормами міжнародних законів судно тепер переходить у власність тієї країни, на території якої воно затонуло.

Флагман лежить не мало, не багато всього 50 миль від берега України, а відтак і належить тепер нашій державі.

Наразі науковці хочуть зробити експедицію туди і перевірити декілька факторів. Директор центрального міського морського музею Сергій Воронов просить називати крейсер правильно.

Відтак це не судно і не човен. “Ракетний крейсер Москва”, – ось як просить називати чоловік затонулий корабель.

Іншими словами, нашолошує Сергій, зараз це просто об’єкт культурної підводної спадщини номер 2064.

Крім того, Сергій Воронов нашолошує, що це виключно економічні води України. В 2006 році міжнародна конвенція ЮНЕСКО, ло була ратифікована, каже, що все, без виключення, що лежить на дні Чорного моря – належить Україні.

Є інформація, що саме на цьому кораблі перебуває частинка хреста Господнього, йя частинка, величиною в кілька міліметрів коштувала близько 40 млн доларів.

Доречі корабель затонув на глибині близько 50 метрів, на його борту дуже багато вибухівки, та сотні тон палива, а тому підійматися корабель не буде.

You cannot copy content of this page