Україна понад усе

Теробороновець Олександр з Харкова художник, каже, що завжди буде малювати тільки мир

Наші люди дійсно незламні. Історія цього чоловіка розчулює. Він завжди тримав в руках пензлики та фарби, але це все довелося відкинути на другий план. Коли зрозумів, що займатися волонтерством замало – вступив до ТРО. Його історія незвична, тому що до цього часу він приховував від близьких чим займається, але тепер вирішив розповісти.

Олександр — захисник одного з батальйонів ТрО Харкова. До лютого Олександр був митецем, писамкартини.

Але 24 лютого цього року змінило уклад життя кожного українця. Буквально з перших днів родина Олександра відчула страх. Незабаром чоловік відправив дружину та сина до більш безпечного місця, а сам почав давати собі раду в новітніх умовах існування.

«Спочатку я займався волонтерством. На свої кошти закупляв продукти харчування, якісь необхідні для речі. Але розумів, що роблю замало для перемоги. Тому вирішив вступити до лав ТрО», – сказав Олександр.

Чоловік розповідає, що дружина і діти й досі не знають, що він одягнув однострій.

«Коли вдається поспілкуватися із сім’єю, так і продовжую розповідати, що допомагаю розвозити волонтерську допомогу, розбираю завали та руйнування після прильотів, звучить досить правдоподібно, адже зв’язок та інтернет в цих місцях досить обмежений», – сказав він.

Журналіст запитав, чи можна буде розповісти його історію світові. Олександр зітхає та погоджується: «хай буде, набридло обманювати близьких».

В перервах між виконанням завдань чоловік бере аркуш паперу і малює. Ось і зараз, упродовж хвилини з-під його руки з’являється незрозумілий завиток, який згодом перетворюється в прекрасне обличчя дівчини. В цей момент — вони сповнені тихої журби, видно, що чоловік сумує за колишнім життям.

Журналіст запитав, чи буде потім, після перемоги,  він малювати війну?

«Ніколи в своїх картинах не повернуся до цієї теми. Я буду малювати мир, нашу перемогу та квітучу Україну!», – розмірковує художник.

Вам також має сподобатись...