У батька незабаром з’явиться син, я не знаю, як він ставиться до нього, але я його братом ніколи не визнаю

Нема з ким порадитися, тому пишу вам. Мені скоро буде 16 років. Два роки тому пішла з житт моя мати. Я думала, що мій тато дуже любить маму, і не скоро її забуде, але я помилялася: не минуло й року після смерті мами, а у тата з’явилася жінка.

Він привів її до нас у хату. Мені вона одразу не сподобалася. По-перше, набагато молодша за батька, якщо нас поставити поруч, то її можна прийняти за мою старшу сестру.

По-друге, я бачу, як вона командує батьком. Швидше за все, у неї любов не до батька, а до грошей. А батько просто втратив голову від любові до цієї вертихвістки. Про мене він просто забув. У нього перед очима лише вона.

А ще батько хоче, щоб я потоваришувала з нею. Яка дружба? Та я її ненавиджу. Вона нахабно і швидко зайняла місце моєї мами. І мене вона ненавидить так само, як і я її. Я їй заважаю. Вона бачить лише гроші батька, більше її нічого не цікавить.

Я почала за нею стежити. І побачила, що вона часто зустрічається з одним чоловіком, який набагато молодший і красивіший за батька.

Коли я стежила за нею, мені допомагала моя сусідка, яка все фотографувала. Ми надрукували купу фотографій, де вона з тим чоловіком.

Батько бачив, що у нас стосунки не складалися, але він одружився з нею. І тепер мачуха живе у нашому домі. Коли батька немає вдома, вона до мене ставиться як мегера.

А щойно з’являється батько, стає сама люб’язність. А тепер вона чекає на дитину. Я ніколи не зможу полюбити свого майбутнього брата, бо підозрюю, що він не від мого батька, а від того вродливого чоловіка. І ще не зможу полюбити, бо батько дуже швидко забув маму. А може, він і не любив маму?

Тато сердиться, що я в штики приймаю його нову дружину. Але я її справді ненавиджу, бачу, яка вона фальшива та хитра.

Інколи хочеться прибити її і майбутнього синочка. Після чергового скандалу з батьком та його дружиною я сказала, що йду з дому та переселяюся до бабусі та дідуся (маминих батьків). Батько сильно розлютився, а я, йдучи, шпурнула на стіл фотографії його дружини з тим чоловіком. грюкнула дверима і пішла.

Тато з його новою дружиною мав великий скандал, про це мені розповіла моя подружка. Батько іноді дзвонить мені, просить повернутися додому. Я говорю, що повернусь, якщо він вижене цю мимру, а потім кидаю трубку. Бабуся з дідусем люблять мене, мені з ними добре.

Але все одно я почуваюся такою самотньою і покинутою. У батька незабаром з’явиться син, я не знаю, як він ставиться до нього, але я його братом ніколи не визнаю.

Може, я велика егоїстка. А може, і не треба зберігати вірність дружині яка пішла? У мене багато запитань, а відповіді на них немає.

You cannot copy content of this page