Україна понад усе

У Чернігові 9-річна школярка обрізала волосся для допомоги ЗСУ

Батьки не були проти та підтримали дочку у її рішенні. 9-річна мешканка Чернігова Кіра Губіна обстригла своє довге волосся, щоб допомогти Збройним силам України.

До такого рішення вона прийшла в укритті, де вона разом із батьками, братами та сестрою ховалася. Волосся дівчинка відрощувала все життя, тому перед візитом до перукаря дуже хвилювалася. Батьки не були проти та підтримали дочку у її рішенні

Зазначимо, що у родині Губіних четверо дітей. Вони переїхали до Чернігова два роки тому. Їхній будинок стоїть на околиці міста, яку з перших днів війни обстрілювали російські війська. Будинок встояв, але потребує ремонту.

На запитання, чому не витратила гроші на ремонт, наприклад своєї кімнати, Кіра каже: “Ну тому що їм не потрібні якісь підсвічування до кімнати. Їм потрібен, наприклад, хліб, їжа, вода. Можливо, на рації якісь там вони збирають. Тому я їм маю додати. Я так думаю, що маю прямо. Просто я хочу хоч щось зробити для ЗСУ”.

За коси дівчинка отримала 3,5 тис. гривень, їхні батьки перерахують своїм військовим друзям на передову.

“У нас є друзі, які служать у ЗСУ. Зараз вони під Луганськом, їх там близько 20. Вони зараз збирають на рації, тепловізори”, – розповідають батьки.

Вам також має сподобатись...