Україна понад усе

У Литві на “Байрактарі” для ЗСУ зібрали більше половини суми – 3 мільйони євро

Ого, це просто вражає! Байрактар коштує 5 млн євро а на нього вже зібрали 3 мільйони. Не вистачає всіх слів подяки, щоб сказати, як же це круто!!!

У Литві в рамках кампанії збору коштів на Bayraktar TB2 для українських військових за дві доби після початку зібрали вже більшу частину суми. Про це розповідає у своїх соцмережах журналіст та лідер думок Андрюс Тапінас, який ініціював кампанію.

Близько 15:00 27 травня Тапінас повідомив, що перерахували вже 3 мільйони євро – із необхідних 5 мільйонів. До кампанії приєдналася і екс-президент Литви Даля Грібаускайте.

“Найголовніше, що ця сума зібрана через невеликі суми підтримки, більшість від 1 до 500 євро. Є тільки п’ятизначна сума – 20 000 євро, яку перерахувала одна компанія. Також зростає підтримка людей з-за кордону”, – прокоментував журналіст.

Тапінас розпочав кампанію 25 травня, заявивши, що отримав згоду на потенційну закупівлю від Міністерств оборони Литви та Туреччини та виробника. 26 травня на її підтримку провели спеціальний ефір за участю топ-чиновників Литви та українського посла.

Вам також має сподобатись...