У Литві збирають 5 млн євро на “Байрактар” для України

Огоо! Від таких новин дух перехоплює. На рахунку – вже понад 1,7 млн ​​євро, “темпи – 1800 євро за хвилину”. Вже сьогодні ввечері литовці дізнаються про цей збір коштів і також почнуть долучитися.

У Литві розпочали кампанію зі збору коштів #bayraktarasUkrainai на покупку для українських військових безпілотника Bayraktar TB2. Ініціатором виступив журналіст та лідер думок Андрюс Тапінас, заявивши, що отримав згоду від Міністерства оборони Литви та Туреччини та відкрив збір коштів.

“Міністерства оборони Литви та Туреччини дали “зелене світло”, виробник сказав “так”, і тепер у мене в голові одне слово – “Байрактар”, – написав він 25 квітня у своєму Facebook.

Тапінас поставив за мету зібрати 5 млн євро за три тижні. Його власна медіакомпанія вносить 62 тисячі євро. Вдень 26 квітня журналіст повідомив, що на рахунку – вже понад 1,7 млн ​​євро, “темпи – 1800 євро за хвилину”.

На 21 годину 26 квітня Тапінас анонсував спеціальний ефір за участю прем’єра Інгріди Шимоніте, посла України в Литві Петра Бешти, міністра оборони Арвідаса Анушаускаса та заступника, під час якого поставить запитання від аудиторії, а глядачів попросить переказувати кошти на “Байрактар”.

You cannot copy content of this page