Історії про кохання, Родинні історії

У Олі з’явилася дитина, але чоловіка не стало, потім історія повторилася, на неї вже почали косо дивитися в місті, але вона все же дочекалася своє щастя, має вже трьох доньок і коханого чоловіка

Життєва історія моєї подруги. Хочу розповісти життєву історію своєї подруги, яку жартома називають «Чорна вдова». У молодості вона вийшла заміж за кохану людину, народила прекрасну дочку. За розповідями, її сімейне життя не надто вдалося. Чоловік любив добре погуляти, часто вживав напої. Вона молода, освічена дівчина з вищою економічною освітою влаштувалася на роботу економістом-бухгалтером. Таке недолуге життя згубило чоловіка, несподівано для всіх навколишніх людей його не стало.

Роки йдуть своєю чергою, жінці необхідно влаштовувати особисте життя. Поплакала і далі, треба піднімати на ноги дитину. Почала зустрічатися з іншим хлопцем. Знайомі були давно, вирішили спробувати. Все було красиво та мило. У нове кохання поринули обидва партнери з головою. Справа закінчилася весіллям.

В них народилася ще одна донька. Батьки дуже сильно любили та балували своїх доньок. Нічого не віщувало біди. Але одного дня чоловіку поставили діагноз, привласнили групу і буквально за кілька років він пішов з життя. Залишилася вдова із двома дітьми від різних батьків.

Печалі не було меж. Як прожити одній. Усі переживали, що жінка втратить себе. Але сталося так, що все-таки знайшла свою долю. По роботі доводилося часто виїжджати в район. Чоловік одружений, але своїх дітей у сім’ї не було, не виходило. Дуже хотіли повноцінну сім’ю, що вирішили взяти дитинку з дитячого будинку. Все вийшло, усиновили.

Але випадково зустрів прийомний батько нашу вже двічі вдову. Закохався, почали зустрічатись. Дружина про це дізналася. Було багато розбірок, скандалів. Жінки навіть під час зустрічі побилися у громадському місці, рознімали правоохоронці. Але з сім’ї він таки пішов.

У цій ситуації можна зрозуміти обох жінок. Перша намагалася утримати чоловіка прийомною дитиною. Адже вони жили разом довгий час, будували сім’ю, плани на майбутнє. Зважитися на такий крок, щоб взяти чужу дитину, не кожен зможе. Друга жінка зустріла кохання після стількох втрат і розчарувань. Офіційно вони вирішили не розписуватися з їхніх особистих міркувань. Він перебрався до неї.

За кілька років у сім’ї з’явилася ще одна донечка. Три дівчини від різних чоловіків. Чоловік уже змирився з думкою, що рідних дітей ніколи не буде, а тут таке щастяя, вже в такі зрілі роки своя кров, своя спадкоємиця.

Ось так буває у житті. Кожного чекає на своє щастя, варто лише дочекатися. Як кажуть усьому свій час.

Вам також має сподобатись...