У Переяславі попрощалися із захисником України Михайлом Хрумалом

Ця історія варта уваги, тому що кожен український Герой та його історія повинна бути в нашій пам’яті. Він був на захисті найбільших українських міст.

11 червня, переяславці провели в останню дорогу свого сина-героя, захисника України Михайла Хрумала.

Віддати останню подячну герою шану прийшло багато людей. Коли побратими заносили домовину на територію храму, всі уклонилися, ставши на коліна – саме так вшановують українці своїх нескорених мужніх захисників.

Михайла Хрумала не стало, коли він виконував завдання: ворог здійснив наступ на  позиції підрозділу українських захисників у районі населеного пункту Миколаївка на Донеччині.

“Рідні понад тиждень не мали зв’язку з переяславцем, чекали на його дзвінок, але отримали страшне повідомлення про втрату”, – написав на своїй сторінці у фб міський голова Вячеслав Саулко.

Михайла Хрумало служив у військовій частині у місті Біла Церква. На другий день його призвали у цю ж частину. Бахмут, Харків, Чернігів – це найбільші головні міста, які він захищав у складі штурмової бригади.

«Йому був 41 рік. Знаю, що свого часу він, скромний і добрий чоловік, став батьком для трьох дітей, й без матері дітей, яка померла 7 років тому, поставив їх на ноги, зробив усе для того аби вони виросли гідними громадянами нашої Батьківщини. Тепер, коли вони лишилися без нікого, про них маємо подбати усі ми, адже їх батько поклав своє життя за всіх нас. Тепер це діти кожного з нас. ми маємо зробити все, продовжуючи боротьбу, аби кожна смерть героя не була даремною», – зазначив Вячеслав Саулко.

Вічна пам’ять і слава воїну Михайлу Хрумалу – Герої не вмирають!

You cannot copy content of this page