Україна понад усе

У столиці прощалися з героєм Романом Ратушним: ким він був

Ми не маємо права проходити повз кожної такої історії. Кожного дня ці новини, які просто проникають в саму душу. Ми вже нічого не можемо зробити, але наша пам’ять про них та наші молитви будуть віддавати данину. Вони віддають свої життя, такі молоді та амбітні. Будемо завжди вас пам’яті, нашу справжні українські герої!

Романа Ратушного не стало під містом Ізюм на Харківщині 9 червня. У Києві прощались із загиблим громадським діячем, українським захисником Романом Ратушним.

Люди прийшли попрощатися з Романом зі свічками і синьо-жовтими прапорами.

На місці намалювали мурал “Роман Ратушний Герої не вмирають”. Коли приїхав автомобіль з тілом, люди нахилисися на коліна і запалили фаєри.

“Ми всі зібрались тут, аби вшанувати його пам’ять. Мурал який ми намалювали це найменше що можемо зробити у память про нього, і вулицію і парк, які ми хочемо перейменувати на його честь – крихти у порівнянні з тим що він робив.

Маємо вшановувати його тим, щоб продовжвувати його справу. Бути такими ж як і він, брати з нього приклад. Це буде найкраще вшанування його. Я знав Романа особисто і впевнений, що він би сумував, якби ми впали у депресію чи почали сумувати через його загибель. Він би просто хотів аби ми продовжували його справу”,- розповів активіст Сергій Нікітін.

Він служив у 93-й окремій механізованій бригаді “Холодний Яр”. Очолював у Києві громадську організацію “Захистимо Протасів Яр”.

У соцмережах пропонують перейменувати вулицю Волгоградську, що біля Протасового Яру в Києві, на честь Романа Ратушного. Він захищав його від незаконної забудови.

Вам також має сподобатись...