Україна понад усе

У Сєвєродонецьку свої життя поклали іноземні солдати

Ця новина звісно дуже болісна. Вони приїхали задля захисту Сходу України! Відчайдушно вирішили допомагати нашим хлопцям. Як написали в легіоні, вони хотіли приєднатися до числа найхоробріших і зробили це. Слава Україні! Героям Слава! Ми дякуємо зі сльозами на очах кожному герою!

У суботу, 4 червня, за Сєверодонецьк свої життя віддали четверо військовослужбовців Іноземного легіону оборони України – вони були громадянами Нідерландів, Німеччини, Франції та Австралії.

ЗСУ намагаються закріпитися і підготуватися до к.нтрнаступних операцій. Їм на допомогу приїхали підрозділи іноземців із різних країн світу, які добровільно сформували окремий спецпідрозділ та перебувають на боці України. Їхнім завданням було зачистити вулиці.

«Інтернаціональний легіон оборони України вшановує пам’ять наших загиблих братів. Ми хочемо пам’ятати і шанувати наших братів, які вирушили в Україну, щоб приєднатися до найхоробріших з хоробрих і боротися пліч-о-пліч із захисниками України.

Вони обрали захищати суверенітет України. Вони вирішили боротися і показати ворогові, що цінності свободи та демократії, які сьогодні разом захищає цивілізований світ, не можуть і не будуть стерті р.кетами чи арт.лерією.

Ми втратили наших братів, але їхня хоробрість, їхня пам’ять та спадщина назавжди надихатимуть нас.Український народ та Збройні Сили України віддають данину пам’яті іноземним героям, які прийшли захистити український народ.

Ми хотіли б вшанувати пам’ять наших братів по зброї: Рональда Вогелара, Майкла О’Ніла, Бьорна Бенджаміна Клавіса та Вільфріда Блерріо. Немає слів, щоб висловити нашу подяку за їхню службу та велику жертву. Це незрілі герої, які прийшли сюди, щоб захистити цінності, в які вони вірили, та протистояти тиранії.

Пам’ять про них житиме в Інтернаціональному легіоні, у Збройних Силах України та в серцях українського народу, який назавжди залишиться у боргу перед захисниками, які залишили свої життя позаду і вважали за краще боротися за світло, а не темряву, за життя над смертю. Вони не будуть забуті. Слава Україні! І слава її героям!», – написали представники легіону на своїй сторінці в Фейсбук.

Вам також має сподобатись...