Україна понад усе

Україна перемогла і заслуговує провести Євробачення 2023 – Джонсон

Джонсон справжній друг Україні, це дійсно так. Він вважає, що ніхто не має право відібрати в України заслужене право проводити Євробачення. Дякуємо за таку підтримку. В такі моменти дійсно відчуваєш, що таке справжня підтримка.

Київ чи будь-яке інше безпечне українське місто було б фантастичним місцем для Євробачення, упевнений прем’єр-міністр Великобританії.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон підтримує проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2023” в Україні.

“Українці перемогли на Євробаченні. Я знаю, що у нас був фантастичний номер, що ми посіли друге місце, і я хотів би, щоб конкурс відбувся в нашій країні. Але факт такий: вони (Україна, – ред.) перемогли, і вони заслуговують на його проведення”, – сказав Джонсон після повернення з Києва.

“Я вважаю, що вони (Україна) можуть провести конкурс, і вірю, що вони мають це зробити. На мою думку, Київ чи будь-яке інше безпечне українське місто було б фантастичним місцем для Євробачення”, – вважає прем’єр Британії.

Нагадаємо, 17 червня стало відомо, що Європейський мовний союз ухвалив, що пісенний конкурс Євробачення у 2023 році відбудеться не в Україні. Організатори звернулися до Великої Британії, щоб обговорити можливість проведення конкурсу там, оскільки представник цієї країни посів друге місце.

Вам також має сподобатись...