Україна понад усе

«Україна переможе, і Британія буде поруч» – Джонсон

Борис Джонсон з перших днів підтримує Україну, він доволі цікавий та щирий персонаж, який простягає руку допомоги! Від цієї підтримки стає легше, весь світ вірить в нас, а значить все буде Україна!

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон 9 травня звернувся до українського народу і заявив, що впевнений у перемозі України.

У зверненні, опублікованому в його Twitter, Джонсон підтвердив непохитну підтримку Британією України та наголосив, що українські захисники протистоятимуть російській агресії з безстрашністю та мужністю, «демонструючи світові, що жодна сила не може перемогти людей, сповнених рішучості залишатися вільними».

«Поки ми святкуємо перемогу над фашизмом у Другій світовій війні, велика європейська нація бореться за виживання проти брутального вторгнення… Вони лише хочуть жити у мирі та свободі на своїй землі, що є правом кожної країни. І всі нації, які поділяють це право, зобов’язані підтримати Україну в боротьбі проти агресії Володимира Путіна», – заявив він.

«…Коли ця агонія завершиться, Британія допоможе Україні відбудуватися та захиститися від будь-якої майбутньої агресії. У цю річницю я більш ніж будь-коли впевнений, що Україна переможе, Україна буде вільною. Суверенна Україна відродиться, і Британія буде поруч, скільки б годин на це не пішло», – закінчив він.

Вам також має сподобатись...