Українці за минулу добу підбили 11 цілей ворога в небі – 7 літаків, 1 безпілотник, гелікоптер і 2 крилаті ракети

Кожний ранок наші хлопці звітують про збиті цілі ворога! Вчора українським бійцям вдалося підбити аж 11 літальних російських апаратів. Дух переповнює від завзятості наших Героїв! Українська армія мужня, безстрашна, хоробра – одним словом найкраща! Вперед до перемоги! Продовжуємо молитися за наших хлопців! Слава Україні!

Наші військові повідомили, що за минулу добу Збройним силам України вдалося розбити 11 повітряних цілей ворога – сім літаків, один безпілотник, один гелікоптер і дві крилаті ракети.

Про це повідомили під час ранкового зведення Генерального штабу ЗСУ.

Сили оборони України продовжують вести оборонну операцію на східному, південно-східному та північно-східному напрямках. На жодному з них противнику не вдалося досягти успіху.

«Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України здійснює відбиття зосереджених ракетно-авіаційних ударів та повітряного нападу противника, протиповітряне прикриття важливих об’єктів України та угруповань військ. За попередню добу було уражено 11 повітряних цілей ворога (7 літаків, 1 БПЛА, 1 вертоліт та 2 крилаті ракети)», – повідомили в Генштабі.

You cannot copy content of this page