Українець намагався виїхати в Молдову з довідкою про звільненого від служби через важкі пологи

Ой, наш народ дуже кумедний. Один дядько хотів втекти в Молдову із довідкою за якою його визнали непридатним до військової служби через “Вагітність, пологи та післяпологовий період, їх наслідки” з позначкою “а” – з ускладненим перебігом.

На одному такому пункті пропуску “Могилів-Подільський” прикордонники відмовили у виїзді з України чоловікові, в довідці якого було вказано, що його звільнили від проходження військово служби… через вагітність та важкі пологи.

Про це розповіли у Державній прикордонній службі України у Facebook.

Чоловік з відповідним записом їхав у Молдову. У документі 53-річного українця було зазначено, що він знятий з військового обліку у 2009 році, але причина зняття була датована ще минулим роком – 2021.

Зазначалося, що комісія міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на Луганщині признала чоловіка непридатним до військової служби за ст. 73 наказу Міністерства Оборони України № 402 від 14.08.2008 року “Вагітність, пологи та післяпологовий період, їх наслідки” з позначкою “а” – з ускладненим перебігом.

Мандрівника прикордонники передали в поліцію, де мають розібратися, чи це неординарний випадок, чи помилка, чи звичайне використання підроблених документів, за яке Кримінальний Кодекс України передбачає відповідальність до 2 років обмеження волі.

You cannot copy content of this page