Україна понад усе

Українець угнав “Урал” з-під носа ворогів

Ого, а історія дійсно вражаюча! Житель села Пироговичі на Київщині Віталій разом із односельцями вкрав “Урал” окупантів. Чоловіки розповіли, як їм вдалося викрасти машинупрямо з-під носа, а потім виявилося, що в тій машині ще у був цінний багаж, який потім знадобився нашим ЗСУ.

Машина виявилася заповнена з8роєю, яку вони згодом передали українським захисникам. У коментарі “НВ” чоловіки розповіли, як їм вдалося викрасти машину з-під носа окупантів.

За словами Віталія, він із товаришем попрямував до військкомату до райцентру – Іванкова. Дорогою назад уже йшов 8ій, але вони побачили порожній російський “Урал” і вирішили вкрасти його. Вже в селі виявилося, що він сповнений з8рої.

“А що її там заводити – можна і без ключів… Стояли їхні блокпости, то я поїхав обхідними шляхами. Доїжджаю до центру села – перекрито. Лічу на повних парах, а вони роз’їхалися, щоб мене пропустити. Потім побачили, що я ж не їх “Вибігає один, махає аvтоматом. А я що, показав їм… і поїхав”, – розповів чоловік.

Момент того, як вантажівка з ворожим символом V на повній швидкості промчала селом, бачили односельці Віталія.

“Я зателефонувала до військкомату, розповіла про це, а мені відповіли, що володіють інформацією. Потім нам сказали, що це наші хлопці викрали машину і там багато зброї. Роблю другий дзвінок до військкомату: порадили роздати зброю тероборонівцям, які її не отримали”, – розповіла односільчанинка Віталія.

Ще один його земляк Микола допомагав ховати “Урал”. Він випадково став свідком того, як чоловіки в цивільному крутилися біля ворожої техніки та планували розібрати зброю, щоб іти воювати.

“Кажу, не піде так: і це вкладіть, і вас ро.зстріляти можуть… Ми відігнали машину до кінця села і накрили. Я акумулятори зняв. За тиждень наші вже самі “розформували” цю техніку. Потім приїхали, забрали на відновлення”, – наголосив чоловік.

Вам також має сподобатись...