Україна понад усе

Україні потрібен мир – ліки, які ВООЗ не здатна надати – Гендиректор

Гендиректор ВООЗ заявив, що вони хотіли би подарувати Україні мир, тому продовжують робити все від них належне. Весь цей час Всесвітня організація охорони здоров’я надавала українцям доровартісне приладдя та ліки, тому що знають, що зараз це дуже важливо! Дякуємо за таку потужну підтримку! Дякуємо від всіх українців.

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що мир – ліки, які зараз потрібні Україні найбільше. При цьому зазначив, що ВООЗ не здатна їх надати. Про це Гебрейесус розповів під час брифінгу 7 травня у Києві.

Гендиректор ВООЗ запевнив, що організація “робитиме все, що тільки зможе” для того, аби підтримати українську систему охорони здоров’я в теперешніх умовах.

“Я хочу сказати міністру і всьому народу України: ВООЗ підтримує вас, ми з вами. Ми робитимемо все, що тільки можемо для того, щоб підтримати уряд у його зусиллях щодо лікування поранених, а також зміцнення системи охорони здоров’я в Україні.

Але є одні ліки, які ВООЗ не здатна надати і які потрібні Україні більше за будь-які інші. І це мир”, – наголосив Гебрейесус.

Гендиректор ВООЗ стверджує, що організація надала “достатньо” ліків та обладнання для надання медичної допомоги понад 650 тисячам українців та 15 дизель-генераторів для електрозабезпечення лікарень та інших закладів охорони здоров’я.

 

Вам також має сподобатись...