Українські герої: мультфільми та казки про хоробрих лицарів

Наші захисники — герої. Вони сильні, мужні, сміливі. Вони професійні майстри, знають, як боронити Україну і нас із тобою. Дітям важливо знати, що є захисники, які дбають про безпеку українців. Ми ж повинні й дійсно кожного дня дякувати нашим хлопцям! Вони відчувають і бачать нашу підтримку! Бережи їх Боже!

Як говорити з дітьми про події в Україні, та як долати стрес і тривогу під час воєнного стану. А як підтримати патріотичний дух дітей та спільну віру в перемогу? Інна Большакова, авторка підручників НУШ, радить, що варто розказати дітям про наших воїнів. А відома українська дитяча письменниця Оксана Лущевська зібрала найкращі казки про хоробрих лицарів. Додаємо також найкращі українські мультфільми про сміливих героїв і героїнь. Читайте та дивіться разом із дітьми — все буде Україна!

Що розповісти дітям молодшого віку про ЗСУ?

«Розмова про ЗСУ дасть дітям відчуття безпеки за себе та рідних. Така розмова — це наша повага і любов до українських героїв», — вважає Інна. Ось що експерт радить розповісти дітям:

Наші воїни — герої. Вони сильні, мужні, сміливі. Вони професійні люди, знають, як боронити Україну і нас із тобою. Вони захищають нас. Наші воїни дружні, вони стоять пліч-о-пліч і один за одного, як брати. Ми дбаємо про них: збираємо їм теплі речі, щоб не змерзли, готуємо їжу, робимо маскувальні сітки. Усі допомагають воїнам. Вони мають потужну зброю, щоб захистити нас. А разом ми ще сильніші.

Українські казки про силу та віру

Дитяча письменниця Оксана Лущевська радить читати з дітьми українські народні казки про силу та віру.

«Ми, українці, з роду Котигорошка та Кирила Кожум’яки. В українських казках семиліток перемагає змія. А українці живуть на золотій горі. Якщо читати з дітьми 4–10 років казки про перемогу добра над злом, це призаспокоїть напружену емоційність і посилить почуття віри», — каже письменниця.

Які українські народні казки читати?

Щоб показати, що добро завжди перемагає зло:

«Котигорошко»

«Кирило Кожум’яка»

«Бух Копитович»

«Іван-Побиван»

Щоб показати, що звичайні люди можуть усе:

«Мудра дівчина»

«Срібні воли»

«Як маленька бджола врятувала гуску»

Найкращі українські мультфільми про хоробрих героїв та героїнь:

Микита Кожум’яка

Пригоди Котигорошка та його друзів

Маруся Богуславка

Як козаки Хаджибей здобували

You cannot copy content of this page