Українські військові над Рівненщиною збили літак та крилату ракету

Наші українські захисники продовжують боронити небо. Завдяки їх зусиллям було збито літак та ракету, які проносилися над Рівненщиною. Дякуємо нашим героям, які на жодну хвилину не залишають Україну без захисту! Слава нашим Героям!

Військові повідомили про те, що у бік Рівненської області летів ворожий літак та ракета. Обидві цілі вдалося ліквідувати. Це сталося вночі, військові швидко помітили ворожі об’єкти та спрацювали на їхню ліквідацію.

Зараз в ЗСУ зазначають, що небо знаходиться під контролем українських військових.  Про це також повідомив керівник Рівненської ОВА.

Також зазначається, щоб місцеві жителі не ігнорували повітряну тривогу, адже це означає, що в небі знаходяться ворожі об’єкти. Як тільки лунає повітряна тривога не підходьте до вікон та переходьте в укриття.

Рекомендацій повинні дотримуватися всі жителі. В жодному разі не намагайтеся знімати це на телефони, адже поки ви цим займаєтеся, небезпека зовсім поряд. Після початку повітряної тривоги у вас є декілька хвилин, щоб переміститися в укриття, яке краще обладнати заздалегідь. Також біля вхідних дверей краще тримати валізу з речами першої потреби, аби можна було її швидко взяти з собою.

You cannot copy content of this page