Українські військові використали 112 «Джавелінів» — 89% з них знищили цілі ворога

Ви тільки вдумайтесь, наші українські хлопці зробили 100 влучень зі 112 пострілів. Це становить 89%. Наші українські майстри кожного дня демонструють високий рівень військової підготовки! Нам з вами лише залишається підтримувати їх, дякувати кожного дня, та молитися, багато молитися, щоб кожен з наших хлопців повернувся з лінії фронту живим! Слава Україні! Героям НАШИМ Слава!

У Міністерстві оборони Сполучених Штатів Америки вважають, що бійці Збройних сил України максимально ефективно використовують американські протитанкові ракетні комплекси «Джавелін»: 100 влучень зі 112 пострілів. Це становить 89%.

Міністр закордонних справ Ємін Джапарова каже, що з початку російського вторгнення в Україну ЗСУ використали саме 112 «Джавелінів».

За даними Генерального штабу ЗСУ, за цей час, було знищено 450 ворожих танків та 1448 бойових броньованих машин – саме вони, переважно, є цілями «Джавелінів», а також англійських ракет «NLAW» та українських ПУТРів «Стугна».

Варто нагадати, що запас України в «Джавелінах» та «NLAW» точно не зрозумілий (військова таємниця), але відомо, що він обчислюється тисячами за кожним типом ракет. Тож в нас цих штук ще багато, на всіх окупантів вистачить.

You cannot copy content of this page