Українські військові за минулу добу знищили 8 ворожих крилатих ракет

Наші захисники продовжують працювати вище своїх сил вже 42 дні! Вони захищають нас з вами та кордони України! Дякуємо, що серед нас знайшлося стільки сміливців, які готові піклуватися про безпеку країни! Слава Україні! Слава нашим героям!

Наші повітряні сили повідомили, що за минулу добу вдалося підбити та ліквідувати аж вісім крилатих ворожих ракет. Вони летіли, щоб знову зруйнувати чиюсь долю та спокійне життя.

Наші українські військові спрацювали чітко, ліквідували ворожі об’єкти, порахували, та не забули нам з вами у ранішніх новинах розповісти про це. Українські військові додають, що наша авіація продовжує боронити небо та підтримувати наземну оборону.

Удари по ворогу завдавалися синхронно, наземними та повітряними силами. Детальні напрямки ліквідованих ракет нам не повідомляються, але ми пам’ятаємо з новин, що вчора одна з них летіла на Рівненщиною та ще декілька над Волинню.

Продовжуємо не припиняючи дякувати нашим хлопцям, вони працюють 24/7. Вся Україна кожного ранку чекає новин! Але ми продовжуємо чекати тільки одну найголовнішу новину – Україна в безпеці, ми перемогли!

You cannot copy content of this page