Українські захисники за весь цей час розтрощили 676 танків та 1858 броньовиків окупантів

Мотивації хлопцям. Коли наші захисники кожного дня звітують про втрати ворога, аж дух перехоплює! Такі гарні новини, неможливо описати радощів. Так ми радіємо, бо це приближує нас до перемоги. Героя наші славні, дякуємо, що ви в нас такі сміливі та завзяті! Нехай янголи-охоронці оберігають кожного з вас! Молимося!

Ось і новина. Кожного дня в Генштабі повідомляють про втрати ворога. Сорок перший день вже наші українські військові боронять нашу Рідну країну. По всім напрямках, загалом їм вдалося розбити 676 ворожих танки.

Броньованих машин розтрощили майже в три рази більше! Ці цифри вражають, тому що навіть складно уявити скільки сил для цього знаходилося.

Серед сухопутних втрат кляті окупанти найбільше поразки в Луганській та Донецькій областях. Також за весь цей час було багато підбито танків та броньованих машин, і загалом цілих колон техніки й на інших напрямках. Це і Херсонський напрямок, й Чернігівський.

Українські військові також повідомили, що з тих пір, як вороги вийшли з Київської області, їх сили залишилося тільки на трьох напрямках, а це означає, що їх стало менше на 25%. Тобто зараз їх вже залишилося 75%. Будемо там потрохи їх виганяти, щоб зовсім не залишилося.

You cannot copy content of this page