Українські захисники 6 квітня знищили 3 танки ворога, 1 броньовик та 6 тягачів артилерії

Українські захисники це наш спокій! Завдяки вам, хлопці, ми продовжуємо вірити в світле майбутнє, бо ми знаємо, що ви нас не покинете! В нас є справжні українські герої, а тому, нам нічого не страшно! В нас вистачить сил та терпіння разом з вами все пройти! Благаємо всіх Святих, повертайтеся живими!!! Ми вас чекаємо, кохаємо та безмежно пишаємося!

Наші українські військові продовжують демонструвати свою майстерність. Вони знають, що захист це важка справа, проте вони довго вчилися та готувалися, а тому зараз проводять такі успішні ліквідації.

Отже за 6 квітня вдалося ліквідувати шістдесят осіб ворога, три ворожих танки, один броньовик, один мномет, шість тягачів для летучої техніки та один літак.

Також вдалося протистояти трьом наступам. Про це повідомили хлопці зі «Сходу». Нагадаємо, що вчора був лише наступ, якому також була надана відсіч. Не зважаючи на те, що позавтра був один наступ, а вчора цілих три, наші хлопці все одно все витримали, така мужність і сила викликає нескінченну повагу та віру!

Наші військові також додають, що всі ці вороги, які відправляться вже назавжди з квитком в один кінець, як раз матимуть змогу поспілкуватись про Чорнобаївку! Ну і нехай спілкуються про свої втрати та жалкують, що колись вони прокинулися та вирішили посягнути на Україну!

You cannot copy content of this page