Українські захисники ліквідували ворожий літак, безпілотник та крилату ракету

Хлопці наші, мужні та сміливі захисники! Ми продовжуємо вам щоранку і щовечора дякувати за наш спокій. Ми знаємо, наскільки для вас важлива наша підтримка! Ми завжди поряд думками, молимося за кожного з вас і ні на хвилину не забуваємо благати Бога про вашу долю! Слава Україні! Героя Слава!

За минулу добу наші українські військові добре попрацювали в захисті неба над Україною. Зокрема вдалося ліквідувати ворожі цілі в небі. Вони несли потенційну загрозу, проте їх вдалося вправно та вміло ліквідувати.

Наші військові підрахували тільки попередньо добу, а те що станом на зараз, буде відомо лише згодом. Сьогодні днем, або завтра вранці під час ранішнього звіту, який публікується о 6 ранку на офіційній сторінці нашого штабу.

Ми продовжуємо невпинно слідкувати за втратами ворога, тому що важливо розуміти актуальні обставини. Кожен українець має змогу дізнатися про цю інформацію, щоб почуватися спокійніше.

В окремому зведенні нас повідомлять про загальні втрати ворога весь чай, але, як кажуть військові, це буде трохи пізніше, через декілька годин.

Також варто не забувати про повітряну тривогу. ЇЇ не можна ігнорувати, потрібно дотримуватися чітких інструкцій, та протягом декількох хвилин переміститися у безпечне місце. Залишилося трохи потерпіти і більше ми не будемо чути цих сирен.

You cannot copy content of this page