Українські захисники розтрощили 4 танки, 1 з них захопили та підірвали 9 броньовиків

Наші герої нам на ранок розповіли про свої успіхи, тобто про успіхи нашої країни! Минулої доби наземною обороною вдалося ліквідувати ну дуже багато ворожих залізяк. Один танк захоплено, тепер він буде працювати на нас. Дякуємо нашим завзятим захисникам! Кожного дня молимося та благаємо про ваше здоров’я!

В ОТР Схід наші українські військові повідомили про кількість ворожої техніки, яку вдалося ліквідувати за минулу добу. Загалом буд здійснений один наступ. Проте наші військові з ним впоралися.

Було знищено приблизно вісімдесят осіб особового складу ворога, чотири танки, але один з них вдалося захопити. Дев’ять броньованих машин БТР, десять БМП. Один мномет, один «Град», сімнадцять тягачів та один безпілотник. Також було ліквідовано дві паливні заправки.

Наші захисники додають, що ворог продовжує кожного дня втрачати, а наші хлопці тримаються та тримають оборону кожної хвилини. Також зазначається, що вороги тільки намагаються звітувати про начебто успішну роботу, проте за кількістю їхньої ліквідованої техніки все зрозуміло, тут коментарі необов’язкові. Всі вони підуть у відомому напрямку за кораблем.

You cannot copy content of this page