Усе моє дитинство вона мене змушувала вчитися на відмінно і якщо з’явиться четвірка, то погрожувала відправити до батька…

Мені 20 років. Зустрічаюся з хлопцем півтора року, йому 25 років, розвиває свій бізнес. Ми одне одного любимо, плануємо спільне майбутнє. Стосунки в нас дуже запальні, адже маємо гарячий темперамент.

Ми частенько сваримося, але всі проблеми, що виникли, обговорюємо, вирішуємо разом і доходимо спільного висновку. З мамою його познайомила через півроку стосунків.

Спочатку вона відгукувалася про нього добре, але з часом усе змінилося. Можливо, вона чула наші деякі сварки і бачила, що я без настрою. І одного разу вона почула, що він кричить, розмовляючи зі мною телефоном.

І з цього моменту вона влаштувала мені істерику, вимагала, щоб він приїхав і вибачався перед нею, що вона не для того мене виховувала, що це повторюватиметься, що життя з ним буде жахіттям.

Вона все повторювала, що я намучаюсь із ним, і життя собі зіпсую. І коли зрозуміла, що розходитися я не хочу, вона пригрозила, що накладе на себе руки, якщо я цього не зроблю.

Хлопець пропонує зняти квартиру і пожити окремо, але я знаю, що так буде ще гірше. Усе моє дитинство вона мене змушувала вчитися на відмінно і якщо з’явиться четвірка, то погрожувала відправити до батька.

Вона не один раз погрожувала, що зречеться мене. Така сама історія була в коледжі. Загалом, за будь-якого мого проступку вона мене таким ось чином “тероризувала”.

Хочу підкреслити, що школу і коледж я закінчила з відзнакою і поганою поведінкою не вирізнялася, завжди була зразковою дівчинкою. Але при всьому цьому вона і “по-людськи” мені пояснювала, і любов’ю оточувала.

Я вже тиждень без настрою ходжу, плачу через усілякі дрібниці і таємно спілкуюся з хлопцем. Хотіла поговорити з мамою, але не знаю, як почати розмову і як вона відреагує на це.

You cannot copy content of this page