Вчительку із Пемзи судитимуть до 10 років, через підтримку України

Більшість людей вважають, що росіяни погані всі без виключення. Але ж і там є люди. Ось приклад! Вчительку із Пемзи судитимуть до 10 років, через підтримку України.

Ймовірно, донос на неї зробили самі ж учні, а все через те, що вона намагалася розказати реальність того що відбувається дітям.

Вона вважала, що дітям ще можна пояснити, розказати, змінити світогляд, думала, що вони не настільки піддалися пропаганді, за що і поплатилася. Почалося все з того, що одна з учениць почала жалітися, буцім-то через санкції вона не може поїхати на змагання до Чехії, на що викладач їй відповіла:

“Я вважаю, що це правильно. Поки Росія не почне поводитися цивілізованим способом, це триватиме вічно. Стали бомбити Західну Україну.

Взагалі незрозуміло, до чого тут Західна Україна. До Києва хотіли дійти, повалити Зеленського, уряд. Це взагалі суверенна держава, там суверенний уряд”, – зазначила вчителька.

А після цих слів порадила учням дивитися не тільки російські СМІ, а вмикати голову і звертатися до будь-яких іноземних джерел.

Останнім, що вона сказала, було звинувачення рф в тоталітарному режимі.

Тепер 55-річній жінці, яка все життя вчила російських дітей іноземним мовам загрожує 10 років ув’язнення і захмарний штраф.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page