Україна понад усе

Весільна історія бійця “Азова”: кохання переможе все

Такі щирі емоції, кохання дійсно все переможе. Так тепло стає на душі, коли знаєш, що наших справжніх українських героїв вдома чекають такі щирі дружини! Їх історія кохання дійсно дуже зворушує і торкається самого серця! Нехай кожна українка дочекається свого Героя!

За ці три місяці в Україні зареєстровано тисячі нових шлюбів, але особливо зворушливі весілля військовослужбовців, які одразу після обміну присягами йдуть далі захищати нашу країну. Журналісти Vogue поговорили з Валерією, яка кілька тижнів тому вийшла заміж за бійця “Азову” й показала свої весільні світлини, пронизані найщирішими почуттями.

Ми познайомилися 3 квітня 2020 року. Тоді усім здавалося, що світ перевернувся з ніг на голову – період корони. Як зараз пам’ятаю, що йшла зі своєї 18-ї пробіжки (так-так, тоді я рахувала кожну відповідно до дня локдауну), а назустріч мені біг Сашко. Він просто зупинився і попросив номер телефону. Так розпочалася наша спільна історія.

Коли ми познайомилися, я знала, що Олександр з 2017 року входить до патріотичного об’єднання. І від першого побачення він попереджав мене, що повномасштабна в.йна буде (я розповідаю і по тілу – мурахи), а нам потрібно готуватися. Це вони з побратимами і робили –тренувалися, їздили на вишколи та полігони. Я завжди захоплювалася його любов’ю до України, для мене він у цьому взірець.

Як я і казала – ми готувалися до в.йни. За два тижні до 24 лютого у нас уже був чіткий план дій і зібрано тривожні валізки. Я мала поїхати до мами за кордон разом із бабусею і дідусем, а Олександр – на фронт із побратимами. З 24 лютого він в ССО Азов Київ. Тому сказати, що в.йна застала нас зненацька – ні. Я лише мала надію, що цього не станеться, напевне, як і всі.

Весілля ми запланували ще у липні минулого року. Тоді в поході Карпатами я сказала Олександру “так”. Ми йшли вдвох кілька днів поспіль під зливою, у голові паморочилось – ми були дуже виснажені. Коли спустилися зі Шпиців, він сказав, що якщо ми пережили цей похід, то разом нам тепер нічого не страшно, і простягнув каблучку. Так ми вибрали для реєстрації шлюбу дату 28 травня, але в.йна внесла свої корективи. Коли я перебувала за кордоном, я передавала гуманітарку для його роти, а він дякував і заспокоював, що усе гаразд. Ці два місяці було важко і здавалося, що час плине дуже повільно.

Наприкінці квітня ми все ж вирішили, ніїто нам не стане на заваді. Я повернулася до Києва і вже 12 травня ми розпочали підготовку до нашого дня. Здається, що для весілля потрібна лише сукня, РАЦС і наречені. З’ясувалося, що ні. Проте усі ті додаткові “дрібниці” вдалося владнати з неабияким спокоєм на душі. Просто я розуміла, що попереду ціле життя поруч із ним і “разом нам тепер нічого не страшно”. На жаль, на весіллі не було його бабусі, яка перебуває зараз на тимчасово окупованій території у Запорізькій області. Знаю, що після Перемоги – ми обов’язково побачимося і відсвяткуємо разом.

Вам також має сподобатись...