Війна війною, а Київські енергетики просять підтримати їх оплатою за комунальні послуги

Війна війною, а Київські енергетики просять підтримати їх оплатою за комунальні послуги.

В Київській міській державній адміністрації закликають не ігнорувати рахунки за оплату комунальних послуг, в першу чергу електроенергію.

В тих, хто дійсно має можливість хоча б частково сплачувати рахунки є можливість тим самим підтримати роботу комунальників та енергетиків.

Враховуючи те, що у військовий час енергоносії та лінії перевантажені, є великий ризик лишитися без світла просто тому, що немає за що ремонтувати пошкоджені трансформатори та лінії електромережі.

Та і крім того, гроші, які оплочуються абонентами та користувачами електроенергії в першу чергу ідуть на обслуговування, закупки ремонтних вузлів та механізмів, запасних частин, потім на зп енергетикам.

Відключати світло за борги не будуть, але є ризик лишитися без електрики через відсутність фінансування процесу її видобування.

Щодня через обстріли Києва та околиць, страждають десятки об’єктів електромереж, і їх треба підтримувати задля того, аби містянам було більш-менш комфортно.

Крім того, адміністрація нагадує, що паперові рахунки ніхто поки надсилати не буде, оплату можна здійснити в відділеннях банків, через термінали, мобільні системи і банкінги.

You cannot copy content of this page