Військових з Азовсталі вивезли під Донецьк. Що з ними буде далі?

Хлопці з Азовсталі отримали останній наказ, а саме – врятувати свої життя. Декілька днів ми спостерігали за новинами, як їх вивозили з території заводу, проте достеменно було невідомо, а що їх очікує потім?! Молимося за долю кожного з них, наші справжні українські герої!

Близько 300 українських захисників Маріуполя впродовж останньої доби доставили з “Азовсталі” до колишньої виправної колонії в Оленівці на Донеччині. Нині цю територію контролюють росіяни. Серед них близько 50 людей із важкими пораненнями.

Ввечері вівторка, згідно із повідомленнями, чергова колона із семи автобусів у супроводі російських військових прибула до Оленівки. Передбачається, що поранені отримають медичну допомогу, заради якої вони погодилися на евакуацію з “Азовсталі”, де перебували останні два місяці.

За його словами, людей там тримають у жахливих умовах, годують не кожен день, а медичну допомогу взагалі не надають. У вечірньому зверненні за вівторок президент Зеленський заявив, що евакуація українських військових з “Азовсталі” триває, і що нею опікуються українські розвідники та військові.

За повідомленням ТАСС, Слідчий комітет РФ планує допитати українських військових в рамках розслідування так званих “злочинів українського режиму”. Які методи допитів використовуватимуть російські слідчі, не уточнюється.

Керівництво України каже, що “азовців” обміняють на російських полонених, проте в російській Держдумі заявили у вівторок, що вони не підлягають обміну і мають постати перед судом.

You cannot copy content of this page