Смішні історії

Він перепросив через свою необачність, притримав мені двері поки йшли сходами ми трохи розговорилися і я навіть не одразу помітила, що ми вдвох прийшли до вже давно знайомих мені дверей.

Ніколи не могла подумати, що зі мною станеться, щось подібне. Я завжди вважала, що щось подібне буває лише у дешевих бульварних романах, дурнуватих серіалах чи низькопробних фільмах, але точно не в житті. Але я дуже помилялася.

Моя одружена подруга постійно казала, що мені потрібні стосунки, бо я чотири роки була самотня після невдалих довготривалих стосунків. Мене це не бентежило, бо мені хотілося свободи та й я багато працювала. Але чомусь цей факт ніяк не хотіла приймати моя подруга.

Одного разу вона покликала мене в гості. У вказаний час я була вже біля її будинку, коли мене випадково штовхнув симпатичний хлопець. Він перепросив через свою необачність, притримав мені двері поки йшли сходами ми трохи розговорилися і я навіть не одразу помітила, що ми вдвох прийшли до вже давно знайомих мені дверей.

Я повернулася до реальності, коли подруга відкрила двері й здивовано вимовила: «О, а ви вже й познайомилися!» Тільки тут я зрозуміла, що чарівний хлопець, імені якого я не знала, був запрошений туди, куди і я. Виявилося, що Сашко був другом чоловіка моєї подруги. Виявилося, що він теж самотній і працює в ІТ-сфері. Вечір пройшов прекрасно, хоч я трохи обурилася через таку підставу.

Так промайнуло близько двох місяців. Сашу я бачила виключно разом з моєю подругою та її чоловіком. Якось мій айтішник після посиденьок запропонував пройтися трохи і пообіцяв викликати мені таксі, якщо затримаємося – так все й сталося. Поки я в машині їхала додому, то переписувалася з Сашком і я запитала, чи ставиться він до мене, як до подруги, прочитавши його відповідь, я трохи засмутилася, адже мені він сподобався.

Потім я була завалена роботою і не зустрічалася з цією компанією. А під час наступної зустрічі мене чекав сюрприз. Ми спілкувалися і гарно проводили час, аж поки мене не спитали, чому відмовила Саші. Я дуже здивувалася, адже як можна було відмовити людині, яка нічого не пропонувала і не питала. Я зазначила, що я йому не подобаюся і він мені це сказав. На мене всі дивилися дуже здивовано, а найкругліші очі були у мого айтішника, який ледь вимов: «А коли я таке казав?». Я впевнена, що це просто якесь непорозуміння, відкриваю повідомлення від Саші, починаю його читати та розумію, що я дійсно жахливо помилилася. Насправді він написав, що не ставиться до мене як до подруги.

Вам також має сподобатись...