Вони знищили нашу історію, та ніхто не забув як знущалися з наших дідів та батьків. Окупанти намагаються “підчистити історію”

Вони знищили нашу історію, та ніхто не забув як знущалися з наших дідів та батьків. Окупанти намагаються “підчистити історію”.

Архів служби безпеки України на Чернігівщині було знищено російськими загарбниками. Та разом з тим, зникли тільки документи про те, як в часи СРСР відбувалися репресі проти українців.

Робота над упорядкуванням архіву тривала більше 3 років, було вкладено сотні тисяч документів більше ніж в 13 тисяч справ.

Коли використовували ВУНК, НКВС, КДБ, було відразу ясно, що в хід піде знищення українського народу. Саме ці служби засекречували і допомагали зам’яти справи, які було відкрито проти злочинних угрупувань.

Репресій зазнавали науковці, письменники, педагоги, студенти, лікарі, всі, хто користувався авторитетом в людей і не міг мовчати.

Також росіяни вилучають та знищують українську літературу та підручники історії в тих регіонах України, які перебувають в їхній тимчасовій окупації.

На що розраховують- невідомо. Але ми знаємо, і наші діти знають, історія це наше все. Ми не дамо знищити те, заради чого десятиліттями боролися наші предки.

Серед літератури, яку масово прибирають – книжки про новітню історію України – Революцію Гідності, Євромайдан, АТО.

You cannot copy content of this page