Україна понад усе

“Вибачте, я викрав вашу машину, рятував свою сім’ю”: зворушлива історія про українців

Від цієї історії, аж сльози на очах. Чоловік розповів свою історію, чому йому прийшлося піти на такий вчинок. Проте коли він все ж зв’язався з власником автівки то був вражений ще більше, чоловік сказав, що навмисно покинув автомобіль. Поки є такі історії, ми віримо ще більше в незламність українського народу!

У соціальних мережах користувачі діляться доброю історією, що сталася в Україні.

“Я вийшов з бомбосховища і побачив біля магазину машину з ключами в запаленні. Дві години спостерігав за нею, чекав на господаря – не дочекався. Я взяв сім’ю, сів машину і виїхав до Вінниці до родичів. У бардачку знайшов номер телефону і зателефонував власнику”, – розповідає людина, яка потрапила у складну ситуацію.

За словами невідомого, історія якого “гуляє” соцмережами, він знайшов номер телефону в багажнику, який господар залишив у бардачку. “Вибачте, я викрав вашу машину. Рятував сім’ю”, – зателефонував він.

“Слава Богу, не переживайте, у мене 4 автомобілі. На своєму джипі я вивіз сім’ю. Інші машини заправив і залишив у різних місцях з ключами в запаленні та номером у бардачку. З усіх машин передзвонили. Буде світ – побачимось. Бережіть себе!” , – відповів йому господар машини.

Вам також має сподобатись...