Україна понад усе

Вирушили на небо: за Україну полягли два добровольці-грузини

Грузинські бійці-добровольці Міхеїл Капланішвілі та Олександр Мартіашвілі віддали свої життя в лавах ЗСУ, захищаючи Україну від ворогів.

Грузинські добровольці Міхеїл Капланишвили (позивний “Міша Каплан”) і Олександр Мартіашвілі полягли в лавах ЗСУ під час наступу окупантів. Про це повідомляє Telegram-канал “Новини Грузія”.

Капланішвілі загинув після чергової серії ракетних ударів окупантів на Луганщині (про що і стало відомо ввечері в п’ятницю, 21 жовтня).

Капшанішвілі був цивільним активістом, членом грузинського Антиокупаційного руху. Навесні 2022 року він відправився в Україну добровольцем.

Буквально за кілька годин до цього Капланішвілі опублікував на своїй сторінці в Facebook відео наслідків чергового прильоту.

У ролику він показав величезну воронку від ракети. І лаконічно сказав: “Ніхто не постраждав. Нас знову вигнали. Так, вони спробували відповідь”.

Вранці в суботу, 22 жовтня, стало відомо про те, що не стало ще одного грузинського добровольця ‒ 24-річного Олександра Мартіашвілі. Він віддав своє життя під Херсоном.

Вам також має сподобатись...