Україна понад усе

“Я повернуся”: Зеленська показала щемливе відео про українських переселенців у Польщі

Ми повернемося, бо кращого за дім немає нічого. І обов’язково запросимо поляків у гості, щоб віддячити їм за більше, ніж гостинність – за справжню відсутність кордонів.

Перша леді України Олена Зеленська показала щемливе відео про українських біженців за кордоном під назвою “Я повернусь”. Відеоролик режисера Станіслава Капралова дружина президента оприлюднила у Facebook.

“Я повернуся”. Ці слова повторює собі кожен українець, який був вимушений поїхати з дому. Повернуся до своєї школи. До свого горнятка на кухні. До своїх каштанів. До рідних”, – написала Зеленська.

Двохвилинне відео присвячене Польщі, яка прихистила найбільше українських біженців – майже 3 млн людей із загальної кількості у понад 5 млн по всьому світу.

“Польща прихистила майже три мільйони українців, дала їм не тільки тимчасові оселі, а й постійне піклування, безкоштовну медицину та освіту”, – наголосила перша леді.

Герої ролика – українці з Києва, Тернополя, Одеси, Львова, Дебальцева, Чернігова, Харкова, Слов’янська, Мелітополя, які тимчасово проживають за кордоном.

Вам також має сподобатись...