Я просто сказав їй, що бізнес-клас не летить до Лондона

На одному з рейсів до Лондона, розкішна та шикарна блондинка, що купила простий квиток, вирішила перейти у бізнес-клас.

Вона спокійно вмостилася в зручне крісло, блаженно простягла ноги і стала просто насолоджуватися польотом, чекаючи шеррі з льодом або шампанського. Як мінімум.

Протягом кількох хвилин стюардеса підійшла до неї і попросила її ввічливо, щоб та повернулася на своє місце, бо не заплатила за бізнес-клас. На це прохання, кокетливо усміхнувшись, блондинка гордо заявила: – Я блондинка, я красива, я лечу до Лондона і залишусь сидіти тут.

Стюардеса пішла до кабіни і пояснила ситуацію другому пілоту. Пілот прийшов і попросив білявку ввічливо, щоб вона повернулася на своє місце.

Але блондинка тільки примхливо відстовбурчила губки і знову, але вже більш зарозуміло відповіла: – Я блондинка, я вродлива, я лечу в Лондон і залишуся сидіти тут.

Другий пілот повернувся в кабіну і пояснив капітанові. Капітан усміхнувся у відповідь і засміявся. – Нормальна ситуація, хлопці! Я ж і сам одружений з білявкою, так що я швидко розберуся з цим!

Екіпаж промовчав, але очі у всіх блиснули пустотою. А капітан передав штурвал штурману, вдягнув на обличчя найзаклопотанішу з масок пристойності і сміливо підійшов до красуні.

Та, помітивши чоловіка, що наближається, і краєм ока не повела. Капітан галантно підійшов до неї і щось прошепотів на вухо.

Блондинка відразу стрепенулась і повна нетерпіння, негайно відповіла: – Не може бути!? Ну тоді, я йду назад на своє місце! Проведіть даму, сер!

Капітан, посміхаючись, запропонував їй спертися на його руку. І за хвилину гордовита блондинка зайняла своє місце у хвості літака. Пілот і стюардеса тільки ляскали очима.

Коли капітан повернувся, вони здивовано запитали його: – Що ти їй сказав, що вона так швидко втекла на своє місце? – Капітан відповів: -Я просто сказав їй, що бізнес-клас не летить до Лондона.

You cannot copy content of this page