Історії про кохання, Родинні історії

Я з цікавості заглянула в нього. Там лежала дарча на квартиру, оформлену від моєї свекрухи на ім’я невідомої мені жінки. Ця знахідка стала для мене справжнім сюрпризом…

Я опинилася в ситуації, яку й ворогові не побажаєш. На перший погляд, начебто, все просто, але насправді все не так. Я випадково дізналася, що у мого чоловіка є жінка на стороні. Це все вже не перший рік і весь цей час моя свекруха знала і покривала.

В мене є звичка робити генеральне прибирання кожні вихідні. Це мене надихає та заряджає позитивом. Чоловік у ці дні зазвичай пропадає у батьків, а діти цілими днями з друзями.

Цей день не став виключенням. Займалася улюбленою справою. Спочатку все було чудово, але коли черга дійшла до порядку в кабінеті чоловіка, від мого чудового настрою не залишилося й сліду.

Поки я прибирала, то помітила, що один з ящиків, який завжди був закритий, в цей раз був відкритий. Я з цікавості заглянула в нього. Там лежала дарча на квартиру, оформлену від моєї свекрухи на ім’я невідомої мені жінки.

Ця знахідка стала для мене справжнім сюрпризом. І аж ніяк не приємним. Спочатку нашого спільного життя я багато разів намагалася вмовити свекруху пустити нас пожити в цю квартиру. Вона все одно стояла без діла, я так думала, а нам доводилося винаймати житло.

Свекруха всіляко відмовляла під приводом того, що перед тим як поселятися в цю квартиру, треба зробити там ремонт. А грошей на цей ремонт у нас не було. Дата ж дарчої свідчила про те, що цю квартиру віддали якраз у той період, коли ми тинялися по орендованих квартирах.

Я не могла дочекатися повернення чоловіка. І сама пішла до свекрухи, прихопивши із собою папір. На мій подив, чоловіка у його батьків я не застала. Після недовгих зусиль мені все ж таки вдалося випитати у свекрухи, що це все означає. Тому, прийшовши додому, я знала правду.

Чоловік сидів за столом на кухні та спокійно їв. Але чекати я не стала і влаштувала допит. Спочатку чоловік намагався втекти від розмови, але зрештою розповів правду. Виявилося, що вже давно підтримує стосунки з іншою жінкою.

Виявилося, що ця жінка має від нього сина. Він спробував виправдатися, що обрав життя зі мною та моїми дітьми замість того, щоб виховувати рідного сина. Мені ж від таких виправдань ставало лише гірше.

Так, він одружився зі мною, вже коли в мене були діти від першого шлюбу, але він запевняв, що це все марне. А тепер таке заявляє! У результаті все звелося до того, що чоловік пішов до тієї жінки. Чи варто намагатись утримати його? Не розумію, що робити. Але чи є сенс продовжувати жити з ним?

Вам також має сподобатись...