Як діяти, якщо закінчилася суміш у дитини, та чим її годувати. Дідівський метод

В такі важкі часи дуже багато мам залишаються наодинці зі своєю бідою. А біда в тому, що коли закінчується дитяча суміш, а молока поруч немає, перш за все починається паніка в мами.

Якщо на альтернативу є будь яка інша суміш – це краще ніж нічого. Головне не давати продукти які містять лактозу, дітям, яким вона в харчування ще не вводилася.

Тимчасовою! Наголошуємо, тимчасовою!!! мірою підійде підсолоджена вода. Дитячі чаї, манка або інша будь яка крупа на молоці, якщо можна, як ні то на воді.

Кашка має бути добре переварена та перетерта ситечком. Її має бути легко помістити в дитячу пляшечку. В такому разі слідкувати за тим, аби дитина могла ссати з пляшки їжу, при потребі зробити більший отвір.

Для тих хто навідріз відмовляється брати пляшечку, можна діяти старим дідівським методом. В будь яку марлю чи чисту тканину поміщаємо хліб, змочений бульоном, чаєм, теплою водою, або іншою теплою рідиною, що не зашкодить дитині.

Крепко зв’язуємо вузел, даємо дитині. В малому віці 0-4 місяці діти приймають такий спосіб за грудне вигодовування, тому дитина на якийсь час може заспокоїтися, хліб допоможе наситити шлунок і організм необхідними калоріями.

В дитячу пляшечку можна перетирати будь що, що дозволяється дітям такого віку, давати нежирні бульони, рідку картоплю пюре, якщо дитина ще не на прикормі, а молока поруч немає.

Таким чином можна замінити як 1 годування, так і пиття для дитини. В процесі їжі діти завжди спокійні, тому якщо вже є можливість та дозволяє вік будь які бублики, варена картоплина, якщо є зуби – морква чи яблуко в руці – допоможуть дитині заспокоїтися.

Якщо немає чаю, компоту- заварені гілки з фруктових кущів та дерев будуть більш корисними, аніж просто тепла вода, чи звичайний чай з добавками.

You cannot copy content of this page