Україна понад усе

Як капітулювати. Та не любив це слово, йому це було тотожне до слова “зрада”

Історія про Діму та його жінку сколихнкла серця тисячі українців.

Діма любив балакати, багато розповідав про свою роботу, стільки цікавих речей, мені іноді здавалося, що я можу слухати його все життя.

Він розповідав про літаки. Як капітулювати. Та не любив це слово, йому це було тотожне до слова “зрада”.

-Треба перш за все не капітулювати, людей рятувати треба. -Але, Дім, як ти можеш когось врятувати, сидячи в палаючому літаку?

-Можна, основне завдання не тільки збити “опонента”, треба, навіть коли ти падаєш, коли палаєш, правильно посадити літак. Це важливіше ніж вижити.

Адже літак падає зазвичай там, де не потрібно, іронія долі. Та падаючи літак може принести більше горя, аніж ракети. Віднести літак до лісосмуги, поля, бодай кудись, де немає будинків, а вже тоді капітулювати…

Це було останнім, що він сказав. Я дякую за те що була твоєю дружиною. За те, що в 2018 нас звела доля. Ти не встиг, але врятував десятки душ.

Над Житомирщиною літак Діми стрімко падав. Він врятував не одне, навіть не 2 життя. Потім тільки мені приходили сповіщення і смс від жителів того села.

Він врятував дітей, вагітних, старих людей, ціною свого життя. Герої не вмирають!!! Чуєш, Дім, не вмирають. Ти житимеш в наших серцях.

Вам також має сподобатись...