Як самостійно зробити термос для гарячої рідини, або дитячих пляшечок з того, що є під руками

Як самостійно зробити термос для гарячої рідини, або дитячих пляшечок з того, що є під руками.

Для тих, хто має можливість, використати підручні матеріали, але не має термосу, який би утримував тепло всередині пляшечок.

Потрібна дитяча пляшечка, або інша ємність, в яку буде наливатися вода чи рідина. Її тісно обмотуємо харчовою стрічкою, фольгою, целофаном. Важливо вибирати пляшечку без фігурних стінок, пряму та рівну, таким чином тепло всередині буде утримуватися довше.

Балон з будівельною чи монтажною піною гарно підійде для того, щоб зробити саморобний термос. Необхідно просто за допомогою піни навколо обгорнутої в плівку пляшечки зробити стінки товщиною до 1-1.5 см.

Обгортати пляшку треба обов’язково, для того, щоб потім її легко можна було помістити в саморобний термос. А також, щоб запобігти прилипанню піни до стінок.

Крім того, замінити піну можна на піноспласт, за допомогою скотчу склавши кілька шматків пінопласту так, щоб вийшла коробка, куди повністю ховається ємність з рідиною.

Якщо під руками є килимок для йоги або будь який пінопропіленовий матеріал, він також згодиться. Такі міри допомагають на 35-40 відсотків більше втримати тепла, аніж при обгортанні пляшечки речами або тканиною.

You cannot copy content of this page